Dzięki życzliwości Dyrekcji Książnicy Beskidzkiej uczniowie ZSTiH, lotnicy i jednocześnie fotografowie, członkowie prowadzonego przeze mnie Koła Fotografii Lotniczej będą mogli zaprezentować swoje prace na wystawie „Lotnictwo w fotografii uczniów ZSTiH”, której wernisaż odbędzie się 8 czerwca o godzinie 10.00. Wydarzenie obiecał uświetnić swoją obecnością Prezydent Miasta Jarosław Klimaszewski. Na wystawie swoje prace zaprezentują: Franciszek Krzempek, Aleksander Dumbadze, Jan Dulewski, Kinga Płonka i Karol Dudzik.
Specjalne podziękowania kieruję do Mistrza lotniczej fotografii Sławka Hesji Krajniewskiego za użyczenie nam swojej prezentacji. Sławek, to jeszcze nie takie zdjęcia jak Twoje, ale… pilnuj się 😉, bo młodzież depcze nam już po piętach! Dziękuję też mojej żonie Annie Maśce, która w naszej szkole uczy przedmiotów zawodowych. Bez Jej pomocy pewnie nie poradziłbym sobie z organizacją wystawy!
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam!
P.S. A to już foto relacja z naszej wystawy Jacka Kachla, któremu serdecznie dziękuję za przesłane zdjęcia.
Copyright © 2026 Krzysztof Cieślawski